RUS

Гаряча лінія +38 (044)333-79-52

ІНДИВІДУАЛЬНА МОДЕЛЬ СКОРИНГУ

Максимально ефективний скоринг для досягнення бажаних показників

Індивідуальна модель скорингу – це додаткова опція для послуги «Оцінка позичальників».

Скоріста дозволяє створювати індивідуальні скорингові моделі для будь-якого типу кредитної організації. Опція «Індивідуальна модель» допомагає гарантовано досягати бажаних бізнес-показників і оперативно реагувати на зміну потоку позичальників.

Дізнатися про послугу «Оцінка позичальників»

ЩО ТАКЕ ІНДИВІДУАЛЬНА МОДЕЛЬ СКОРИНГУ?

Індивідуальні моделі скорингу розробляються з урахуванням всіх побажань і особливостей клієнта. Такий підхід дозволяє гарантувати рівень показників, який необхідний замовнику: відсоток схвалення, відсоток видачі і прибутковість на певному типі позичальників.

При розробці індивідуальних скорингових моделей використовуються ретельно підібрані змінні з аналітичної бібліотеки SCORISTA, яка містить понад 20 000 предикторів.

Скоріста гарантує відповідність тестових показників і показників, що будуть досягнуті в режимі реального використання.

Клієнтам, які замовлять індивідуальну модель скорингу, гарантується безкоштовна валідація моделі протягом 12 місяців. Це означає, що модель буде постійно змінюватися і реагувати на інтенсивність потоку позичальників. Все це дозволяє забезпечувати безперервність досягнутих показників і високий рівень доходу.

Марія Вейхман

Генеральний директор

 

ГАРАНТІЯ

МОЖЕТЕ НЕ ПЛАТИТИ, ЯКЩО ВАС НЕ ВЛАШТОВУЄ РЕЗУЛЬТАТ

Індивідуальні скорингові моделі враховують нюанси кожної кредитної організації – тип видачі, розмір потоку, процентну ставку і ще десятки різних параметрів. Тому впровадження «Індивідуальних моделей» від SCORISTA для скорингу в МФО – це відмінний спосіб досягнення бажаних показників. Адже необхідний рівень схвалення і видачі, швидкість повернення оборотного капіталу та інші показники розраховуються ще на етапі проектування таких моделей.