RUS

Гаряча лінія +3 (044) 333-79-52

КРЕДИТНИЙ СКОРИНГ

Оцінка позичальника нового покоління

SCORISTA знижує збитки від неповернення і значно збільшує доходи будь-якої кредитної організації: МФО, МФК, МКК, КПК або банку. З гарантією результату..

ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО?

*ЗГІДНО ЗІ СТАТИСТИКОЮ КЛІЄНТІВ

У 2014, 2015 і 2016 роках

 

КОМУ ЦЕ НЕОБХІДНО?

ДОСВІДЧЕНИМ МФО

Досягнення потрібних бізнес-показників за 1-3 місяці

Оптимізація внутрішніх процесів

Відкриття нових точок зростання

Гарантія результату

 

НОВИМ МФО

Зниження рівня втрат на старті

Допомога в розвитку бізнесу

Забезпечення швидкого виходу на самоокупність

Гарантія результату

 

НАМ ДОВІРЯЮТЬ 100+ КЛІЄНТІВ

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Оцінка позичальника від SCORISTA – це скоринг, андеррайтинг, протидія шахрайству і отримання кредитного рішення з докладним профайлом кожного позичальника за 1 хвилину

ГАРАНТІЯ

Клієнт може не платити, якщо результат його не влаштовує.

БЕЗКОШТОВНЕ ТЕСТУВАННЯ
Ми пропонуємо місяць безкоштовної роботи з сервісом або обробку 200 заявок позичальників з отриманням готового кредитного рішення.

ПОТОЧНІ ПОКАЗНИКИ

20.07.2019

Марія Вейхман

Генеральний директор

Для кожного типу кредитної організації існують свої набори даних, що аналізуються, і методи ефективного визначення кредитоспроможності позичальника.

Банкам доводиться звертати увагу на будь-які компрометуючі факти і нестиковки в кредитній історії потенційного позичальника для гарантованого повернення тіла кредиту з обмеженим простроченням. У мікрофінансових організаціях (МФО) набагато менше уваги приділяється кредитній історії позичальника, але куди більший акцент робиться на прибутковості клієнта і можливості отримувати виплати з бажаним рівнем прострочення.

Мікрофінансові компанії (МФК), мікрокредитні компанії (МКК), кредитні споживчі кооперативи (КПК), ломбарди та агенти рівноправного інвестування (P2P-кредитування) – всі типи мікрофінансових організацій потребують індивідуального підходу при створенні систем оцінки позичальників.

Команда компанії «Скоріста» спеціалізується на оцінці ризиків в сегменті позик до 100 000 рублів, терміном до 12 місяців і враховує всі нюанси мікрофінансового ринку. Саме тому ми добре розуміємо головні проблеми цього бізнесу і знаємо, як їх вирішити.

 

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ

 

РОЗКАЖІТЬ НАМ ПРО СВОЇ ЦІЛІ

МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ ЇХ ДОСЯГТИ