RUS

Гаряча лінія +38 (044)333-79-52

КРЕДИТНИЙ СКОРИНГ

Оцінка позичальника нового покоління

SCORISTA знижує збитки від неповернення і значно збільшує доходи будь-якої кредитної організації: МФО, МФК, МКК, КПК або банку. З гарантією результату.

ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО?

*ЗГІДНО ЗІ СТАТИСТИКОЮ КЛІЄНТІВ
У 2014, 2015 і 2016 роках

КОМУ ЦЕ НЕОБХІДНО?

ДОСВІДЧЕНИМ МФО
  • Досягнення потрібних бізнес-показників за 1-3 місяці
  • Оптимізація внутрішніх процесів
  • Відкриття нових точок зростання
  • Гарантія результату
НОВИМ МФО
  • Зниження рівня втрат на старті
  • Допомога в розвитку бізнесу
  • Забезпечення швидкого виходу на самоокупність
  • Гарантія результату

НАМ ДОВІРЯЮТЬ 100+ КЛІЄНТІВ

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Оцінка позичальника від SCORISTA – це скоринг, андеррайтинг, протидія шахрайству і отримання кредитного рішення з докладним профайлом кожного позичальника за 1 хвилину.

ГАРАНТІЯ

Клієнт може не платити,
якщо результат його не влаштовує

БЕЗКОШТОВНЕ ТЕСТУВАННЯ

Ми пропонуємо місяць безкоштовної роботи з сервісом або обробку 200 заявок позичальників з отриманням готового кредитного рішення

ПОТОЧНІ ПОКАЗНИКИ

26.10.2021

Марія Вейхман

Генеральний директор

Для кожного типу кредитної організації існують свої набори даних, що аналізуються, і методи ефективного визначення кредитоспроможності позичальника.
Банкам доводиться звертати увагу на будь-які компрометуючі факти і нестиковки в кредитній історії потенційного позичальника для гарантованого повернення тіла кредиту з обмеженим простроченням. У мікрофінансових організаціях (МФО) набагато менше уваги приділяється кредитній історії позичальника, але куди більший акцент робиться на прибутковості клієнта і можливості отримувати виплати з бажаним рівнем прострочення.
Мікрофінансові компанії (МФК), мікрокредитні компанії (МКК), кредитні споживчі кооперативи (КПК), ломбарди та агенти рівноправного інвестування (P2P-кредитування) – всі типи мікрофінансових організацій потребують індивідуального підходу при створенні систем оцінки позичальників.
Команда компанії «Скоріста» спеціалізується на оцінці ризиків в сегменті позик до 60 000 гривень, терміном до 12 місяців і враховує всі нюанси мікрофінансового ринку. Саме тому ми добре розуміємо головні проблеми цього бізнесу і знаємо, як їх вирішити.

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ

 

РОЗКАЖІТЬ НАМ ПРО СВОЇ ЦІЛІ

МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ ЇХ ДОСЯГТИ