RUS

Гаряча лінія +38 (044)333-79-52

Новини

Скориста взяла участь в MFO SUMMIT 2021

15.07.2021
Виконано: прес-службою СКОРІСТА

MFO SUMMIT 20211 липня 2021 року пройшов MFO SUMMIT 2021, де директор компанії Скориста,  Карина Дубова, взяла участь в статусі партнера. Також, напередодні заходу в своєму інтерв'ю порталу finance.ua Карина поділилася своїми спостереженнями про тенденції розвитку в небанківському фінансовому секторі:

«На Мікрофінансовому ринку спостерігається зростання споживчого кредитування. У багатьох МФО виріс інтерес до такого продукта кредитування, як Installment. Компанія Скориста має великий досвід роботи в даному напрямку і ми можемо відзначити, що модель поведінки позичальника такого сегмента краще дисциплінована, ніж в сегменті PDL - кредитування.

Варто відзначити, що в більшості випадків компанії, які працювали в сегменті PDL-позик, мали свої напрацювання в рамках процесу кредитного рішення. Однак, моделі, що працюють для позик з терміном до 30 днів, як правило, не виправдовують себе для позик з більш тривалим терміном.

Дана трансформація в бізнесі мікрокредитування зустрічається все частіше. І ми також спостерігаємо пожвавлення ринку. Для багатьох компаній зараз важливо не тільки зрозуміти, поверне позичальник гроші чи ні але визначити, яку суму видати, щоб позичальник повернув з максимальною прибутковістю.»